Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Skromowskiej

Miniaturka artykułu Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Skromowskiej

22 stycznia 2024 r. uczniowie Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Woli Skromowskiej przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. To święto, które daje naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości a wnuczęta mogą okazać swój szacunek.

Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie. Uroczystość rozpoczęli najmłodsi z naszej społeczności – przedszkolaki. Następnie każda z klas I – III przedstawiła swoją cześć artystyczną. Były jasełka, wiersze, piosenki, tańce oraz inscenizacja „Rzepki” J. Tuwima przedstawiona na wesoło przez uczniów klasy II .

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. Po części artystycznej, pan dyrektor Paweł Dobek podziękował małym artystom za przygotowanie uroczystości, jak również złożył serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Kluczowym momentem było wspólne zaśpiewanie STO LAT przez uczniów naszej szkoły pod dyrekcją Pana Dyrektora. Oczywiście nieoceniona jest pomoc rodziców w przygotowaniu tejże uroczystości.

To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile.

Data dodania: 24.01.2024 18:03

Kategorie: #aktywnyfirlej