Sukcesy tenisistów stołowych LUKS „Kłos” Wola Skromowska

Miniaturka artykułu Sukcesy tenisistów stołowych LUKS „Kłos” Wola Skromowska

Bardzo pracowicie spędzili weekend zawodnicy w sekcji tenisa stołowego LUKS „Kłos” Wola Skromowska.  29 kwietnia w Ludwinie rozegrany został IV Turniej Tenisa Stołowego z cyklu GRAND Prix LZS 2023 r. W zawodach wzięło udział 93 uczestników w tym tylko trzy osoby z naszego klubu. Dawid Czajka zwyciężył w kategorii kadetów jego siostra Angelika wywalczyła II miejsce w konkurencji żaczek przegrywając w finale ze swą koleżanką Emilką Goral. Weronika Pudlak w silnie obsadzonej kategorii kadetek wywalczyła VII miejsce. Po czterech rozegranych turniejach z cyklu GRAND Prix LZS 2023 Anelika i Dawid są liderami swoich kategorii, a Weronika  tej chwili plasuje się na miejscu IV. Gratulacje dla wyżej wymienionych.

W sobotę 6 maja 2023 r. w Dęblinie odbył się drugi Memoriał Czesława Moszczyńskiego byłego zawodnika i nauczyciela z Dęblina. Organizatorem tych zawodów był jego syn Krzysztof Moszczyński zawodnik klubu LOB Dęblin, który ufundował cenne nagrody finansowe i rzeczowe dla VI–ciu najlepszych zawodników każdej kategorii. W zawodach wzięło udział 4 osoby z naszego klubu. Dawid Czajka w kategorii do 20 lat zdobył III miejsce, Angelika Czajka w silnie obsadzonej kategorii kobiety Open  wywalczyła V miejsce Michał Duszyński grając z zawodnikami  do 20 lat uplasował się również na V miejscu, Krzysztof Siwek walcząc z seniorami 21-40 lat zajął miejsce VII. Gratulacje dla całej czwórki z naszego klubu, a serdeczne podziękowania dla Krzysztofa Siwka za transport na zawody oraz opiekę podczas turnieju.