GMINNY DZIEŃ KOBIET

Miniaturka artykułu GMINNY DZIEŃ KOBIET

Gminny Dzień kobiet już za nami.

A szkoda, bo mógłby trwać i trwać…

8 marca 2024 r. Wójt Gminy Firlej Grzegorz Siwek zaprosił Panie z terenu gminy Firlej do wspólnego świętowania.

Na Gminny Dzień Kobiet, który odbył się w Hali Sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Firleju licznie przybyły mieszkanki gminy. Obecne były również panie: Sekretarz Gminy Katarzyna Brzozowska oraz Skarbnik Iwona Wojtak.

Spotkanie rozpoczęte zostało koncertem w wykonaniu pani Grażyny Grymuzy i jej wokalistów. Usłyszeć można było kobiece hity, wśród nich takie utwory jak: „Psalm do Ciebie”, „Can’t Help Falling in love” czy „Nie jesteś sama”.

Panie mogły wziąć udział w pokazach kosmetycznych, które zostały zaprezentowane przez firmy: FARMASI oraz MARY KAY.

Kolejną atrakcją była możliwość zrobienia wesołego zdjęcia w fotobudce: Architekci Imprezy.

Na wszystkie Panie czekały stoliki kawowe ze słodkim poczęstunkiem.

Nie zabrakło również miłego akcentu w postaci kwiatów dla wszystkich Pań. Tradycyjne czerwone róże wraz z serdecznymi życzeniami zostały wręczone wszystkim uczestniczkom wydarzenia przez Pana Wójta oraz Druhów OSP z terenu Gminy Firlej. Strażacy swoją obecnością i strojem podkreślili wyjątkowość kobiecego święta. Wspólnie z Wójtem odśpiewali tradycyjne „Sto Lat”. Wieczór obfitował w moc życzeń i ciepłych słów skierowanych w stronę Pań.

W drugiej części wieczoru wystąpił Kabaret EWG z Doruchowa. Panowie wystąpili z autorskim repertuarem: „Jak zrozumieć kobietę”.

Nie był to koniec niespodzianek. Ogromną furorę zrobiły wyśmienite torty przygotowane specjalnie na tę okazję przez Panią Elżbietę Kusyk z KGW w Pożarowie i Panią Grażynę Wieczorek z KGW „Magnolia” z Serocka.

Mamy nadzieję, iż była to impreza która sprawiła, że poczułyście się Drogie Panie, docenione i wyjątkowe !!!

Ogromne podziękowania kierujemy do osób, dzięki którym wydarzenie było radosne i atrakcyjne.

Data dodania: 11.03.2024 11:19

Kategorie: #aktywnyfirlej, Aktualności