Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Skromowskiej

Miniaturka artykułu Dzień Babci i Dziadka w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Woli Skromowskiej

W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Woli Skromowskiej  w środę 08 lutego  odbyła się uroczysta akademia dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego 3,5 – 4 latki, 5 latki, 6 latki oraz uczniowie z klasy I, II, III.

Dyrektor Szkoły Paweł Dobek w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitał Szanownych Gości oraz złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta ,, Kochane babcie, drodzy dziadkowie życzę Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech samotność omija Państwa szerokim łukiem, zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służy innym”.       

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami. Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą wprowadza wszystkich w magiczny nastrój. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność.

Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze oraz śpiewały piosenki związane tematycznie z tymże świętem.       

Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali ,, STO LAT …”, złożyli przybyłym babciom i dziadkom życzenia i wręczyli wzruszonym gościom prezenty.

Data dodania: 10.02.2023 15:30

Kategorie: Aktualności