Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego
wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom oraz osobom zaangażowanym w działalność na rzecz Gminy Firlej składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za codzienną służbę mieszkańcom.
Dziękujemy za odpowiedzialność, zaangażowanie i troskę o sprawy lokalnej wspólnoty. To dzięki Państwa pracy, doświadczeniu i współpracy Gmina Firlej może rozwijać się w sposób harmonijny i odpowiadający potrzebom mieszkańców.
Życzymy Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pełnionych obowiązków oraz wielu sukcesów — zarówno zawodowych, jak i osobistych. Niech wykonywana praca będzie źródłem dumy, szacunku i motywacji do dalszych działań na rzecz naszej Małej Ojczyzny.
Wójt Gminy Firlej
Grzegorz Siwek
Przewodniczący Rady Gminy Firlej
Marian Gajownik

