Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Miniaturka artykułu Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom oraz osobom zaangażowanym w działalność na rzecz Gminy Firlej składamy serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za codzienną służbę mieszkańcom.

Dziękujemy za odpowiedzialność, zaangażowanie i troskę o sprawy lokalnej wspólnoty. To dzięki Państwa pracy, doświadczeniu i współpracy Gmina Firlej może rozwijać się w sposób harmonijny i odpowiadający potrzebom mieszkańców.

Życzymy Państwu zdrowia, wszelkiej pomyślności, satysfakcji z pełnionych obowiązków oraz wielu sukcesów — zarówno zawodowych, jak i osobistych. Niech wykonywana praca będzie źródłem dumy, szacunku i motywacji do dalszych działań na rzecz naszej Małej Ojczyzny.

Wójt Gminy Firlej

Grzegorz Siwek

Przewodniczący Rady Gminy Firlej

Marian Gajownik

Data dodania: 27.05.2026 09:38

Kategorie: Aktualności