Drogie Mamy !
Z okazji Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim codziennej radości, zdrowia i spokoju.
Niech nie zabraknie ciepłych słów, uśmiechu bliskich i chwil tylko dla siebie.
Dziękujemy za cierpliwość, troskę, dobre rady i siłę, którą dajecie każdego dnia.
Codziennie łączycie dziesiątki obowiązków, jesteście wszędzie tam, gdzie ktoś Was potrzebuje. Potraficie zadbać o dom, rodzinę, pracę i jeszcze znaleźć czas na dobre słowo, uśmiech i troskę o innych.
Niech każdy dzień przynosi Wam powody do dumy i szczęścia!

