Zaproszenie na debatę społeczną pn. „Świadomy Senior- Bezpieczny Senior!”

Miniaturka artykułu Zaproszenie na debatę społeczną pn. „Świadomy Senior- Bezpieczny Senior!”

Komenda Powiatowa Policji w Lubartowie zaprasza wszystkich zainteresowanych seniorów na debatę społeczną poświęconą ich bezpieczeństwu pn. „Świadomy Senior – Bezpieczny Senior!”, która odbędzie się 18 listopada 2022 roku o godzinie 12.00 w lubartowskim Kinie Lewart przy ulicy Rynek II 1. Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

Jedną z metod zwiększenia bezpieczeństwa są debaty społeczne, które  oparte są na budowaniu atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Dlatego już 18 listopada 2022 roku o godzinie 12.00 zapraszamy wszystkich seniorów z  powiatu lubartowskiego, do udziału w debacie, która odbędzie się  w  lubartowskim Kinie Lewart przy ulicy Rynek II 1 w Lubartowie.

W trakcie spotkania porozmawiamy o bezpieczeństwie Seniorów i metodach stosowanych przez oszustów. W rozmowie weźmie udział policjant pionu kryminalnego, który przybliży seniorom sposób postępowania oszustów. Zostanie zaprezentowana Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i aplikacja „Moja Komenda”. Aplikacje pozwalają każdemu mieszkańcowi mieć wpływ na bezpieczeństwo oraz na szybki i wygodny  kontakt z dzielnicowym. Omówimy program ,,Dzielnicowy bliżej nas”.

Podczas debaty każdy z jej uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami, czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa Seniorów. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia  udziału w debacie.

sierżant sztabowy Jagoda Stanicka

Data dodania: 15.11.2022 13:42

Kategorie: Aktualności