Sukcesy wychowanków Pawła Pawlasa

Miniaturka artykułu Sukcesy wychowanków Pawła Pawlasa

W Kłoczewie rozegrany został IV Turniej Tenisa Stołowego z cyklu „Grand Prix LZS 2022”. W zawodach wzięło ponad 70 zawodników z kilkunastu klubów woj. Lubelskiego. Bardzo dobrze w tych zawodach wypadli wychowankowie nauczyciela wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej z Woli Skromowskiej Pawła Pawlasa. Angelika Czajka po wygraniu trzech pojedynków zajęła I miejsce w kategorii Żak. Weronika Pudlak wygrała dwa mecze i poniosła jedną porażkę i zajęła II miejsce. Dawid Czajka wygrał pięć walk i dwie przegrał  co dało mu drugie miejsce w kadetach. Marcin Rozwadowski w kategorii kadet gdzie startowało 24 zawodników uplasował się na IX miejscu. Wszystkim wymienionym gratulujemy sukcesów i sportowej postawy. Zdobywcy miejsc I-III otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale ufundowane przez organizatorów. Zawodnicy oraz opiekunowie zostali poczęstowani gorącym posiłkiem. Opiekunem zawodników na zwodach był Prezes Klubu LUKS „Kłos” Wola Skromowska Leon Filipek.