Pograna Pogadane – plenerowa impreza dla całych rodzin i znajomych

Miniaturka artykułu Pograna Pogadane – plenerowa impreza dla całych rodzin i znajomych


 
Lato tego roku zapowiada się bardzo gorąco. Myślicie już o tym, żeby wreszcie się spotkać. Właśnie dlatego do Firleja zawita Pograne Pogadane ON Tour – plenerowa impreza dla całych rodzin i znajomych.

Pograne Pogadane to cykl wywiadów, które można znaleźć na You Tube. W 2020 roku program oglądano łącznie przez 14 tys. godzin i wyświetlono 200 tys. razy. Konwencja jest prosta: gospodarz rozmawia ze swoimi gośćmi, grając w popularną FIFĘ 21. Jeden mecz, jedna rozmowa – wynik schodzi na dalszy plan.

Teraz zabawa przenosi się z youtubowego okienka w plener a jej uczestnikami są całe rodziny, znajomi i fani piłkarskiej rywalizacji. Zapraszamy do wyjątkowego miasteczka pełnego dobrej rozrywki 2 czerwca 2021 r. godzina 16.00.

Zaczynamy od Pograne Pogadane CUP – Turnieju w Konsolową FIFĘ 21 na Playstation 4 o Puchar Wójta Gminy Firlej nawet dla 32 uczestników. Zapisy otwieramy 26.05.2021r. od godziny 15.00 pod adresem mailowym: kultura@ugfirlej.pl. W treści należy wpisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Obowiązuje limit miejsc. Powstanie również lista rezerwowa. Regulamin zawodów dostępny jest na naszej stronie www.firlej.pl. W tętniącym dobrą zabawą miasteczku zagracie też przy stole do piłkarzyków, odpoczniecie na świeżym powietrzu w strefie chillout z leżakami.

Chcecie więcej!? Zaprosimy dosłownie każdego na piłkarski, ekstremalnie zabawny tor przeszkód Pograny Challenge.

Wciąż mało!? Na koniec dnia, o godzinie 21.00 zasiądziecie wygodnie w plenerowym kinie w najwyżej jakości obrazu i dźwięku. Na dużym ekranie wyświetlimy film „Był sobie pies 2”.

W piłkarskim miasteczku Pograne Pogadane bez przerwy będzie wam towarzyszyła świetna muzyka i błyskotliwe prowadzenie. Spotka się z wami autor programu, konferansjer i prezenter – Michał Trantau.

Zobaczmy się znowu razem. Pograjmy, pogadajmy! Relacja ze wszystkich wydarzeń będą dostępne w mediach społecznościowych Pograne Pogadane.——————————————————Tutaj obejrzysz wszystkie odcinki Pograne Pogadane 👉 www.youtube.com/pogranepogadaneInstagram 👉 www.instagram.com/pogranepogadane Facebook 👉 www.facebook.com/pogranepogadane

 

Załączniki:

Regulamin TurniejuKarta zgłoszenia (pdf)Karta zgłoszenia (word)Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

 

Data dodania: 26.05.2021 11:07

Kategorie: Aktualności