Konkurs „Złap Rybkę”

Miniaturka artykułu Konkurs „Złap Rybkę”


 
Konkurs ma na celu promocję potencjału i tradycji rybackich województwa lubelskiego i upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych występujących w wodach województwa lubelskiego.

Zadanie konkursowe to przedstawienie swoich pasji związanych z rybami i wędkarstwem, a także przedstawienie ciekawych historii, wypraw i przygód oraz podzielenie się wiedzą na temat życia ryb, ciekawostkami, np. które ryby żyją najdłużej, są największe, rzadko występują lub są pod ochroną.

 

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci zamieszkujących teren województwa lubelskiego, i odbywał się będzie w dwóch kategoriach wiekowych:

pierwsza: dzieci w wieku 7-11 latdruga: dzieci w wieku 12-15 lat

 

Zgłoszenia prac do konkursu można dokonać do dnia 18.06.2021r. za pomocą poczty:

elektronicznej na adres e-mailowy Sekretariatu Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWL w Lublinie: rolnictwo@lubelskie.pl, podając w tytule wiadomości hasło: Konkurs „Złap rybkę”,lub tradycyjnej na adres: Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, ul. Grottgera 4, 20-029 Lublin, z dopiskiem: Konkurs „Złap rybkę”.

 

Ogłoszenie wyników nastąpi 5 lipca 2021r.

 

Więcej informacji w regulaminie zamieszczonym poniżej oraz na stronie organizatora: https://www.lubelskie.pl/aktualnosci-rolnictwo/konkurs-dla-dzieci-z-wojewodztwa-lubelskiego-zlap-rybke/

 

REGULAMIN

ZAŁĄCZNIK 1

ZAŁĄCZNIK 2

Data dodania: 11.06.2021 12:56

Kategorie: Aktualności