Internacjonalizacja MŚP

Miniaturka artykułu Internacjonalizacja MŚP


 
W dniu 30 kwietnia br. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje spotkanie informacyjne dotyczące działania 1.2 Internacjonalizacja MŚP finansowanego ze środków unijnych w ramach programu Polska Wschodnia. Spotkanie odbędzie się w formule on-line w godzinach 10.00 – 12:00. Rejestracja na spotkanie i transmisja dostępne są na stronie wydarzenia: Internacjonalizacja MŚP – spotkanie informacyjne.

Celem konkursu Internacjonalizacja MŚP jest sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego. Dofinansowaniu w konkursie podlegają projekty wspierające przedsiębiorcę w określeniu jego potencjału w zakresie internacjonalizacji, przygotowaniu przedsiębiorstwa i jego oferty pod kątem eksportu oraz aktywnego poszukiwania partnerów biznesowych w celu wprowadzenia produktów na wybrane rynki zagraniczne.

 

Rejestracja na spotkanie i transmisja dostępne są na stronie wydarzenia: Internacjonalizacja MŚP – spotkanie informacyjne

 

Więcej informacji na temat działania na stronie Internacjonalizacja MSP

 

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane.

Data dodania: 29.04.2021 11:13

Kategorie: Aktualności