Informacja dla mieszkańców

Miniaturka artykułu Informacja dla mieszkańców

Szanowni Mieszkańcy,

Ze względu na coraz częstsze przypadki wprowadzania w błąd opinii publicznej, uprzejmie informujemy, że Urząd Gminy Firlej jest dostępny dla mieszkańców od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych).

Taśma zaczepiona przy schodach nie oznacza zamknięcia urzędu. Wszystkie sprawy bieżące interesanci mogą załatwić w Biurze Obsługi Interesanta na parterze budynku. Jeśli istnieje konieczność konsultacji bezpośrednio z pracownikiem danego referatu, jest on proszony o zejście do interesanta lub interesant zapraszany jest bezpośrednio do pokoju pracownika.

Osoby chcące załatwić sprawę w Urzędzie Stanu Cywilnego są zawsze bezpośrednio kierowane do odpowiedniego pokoju, ze względu na charakter sprawy.

Szanowni Mieszkańcy, nasz urząd nie jest jedyny w okolicy, który po pandemii COVID-19 pozostał przy obsłudze interesantów poprzez Biuro Obsługi Interesanta. Podobne stanowiska znajdują się w Urzędzie Powiatowym w Lubartowie i w Urzędzie Miasta Lubartów. BOI stanowi nie tylko ułatwienie dla osób niepełnosprawnych lub mających problem z poruszaniem się, ale również usprawnia proces załatwienia sprawy przez interesanta poprzez zgromadzenie wszystkich podstawowych informacji w jednym punkcie oraz sprawne przekazywanie dokumentacji do odpowiednich referatów. Jednocześnie, dzięki temu, że interesanci zgłaszają się do pokoi jedynie w sprawach wymagających rzetelnej analizy i udzielenia szczegółowych informacji, pracownicy mają zapewnioną ciągłość działania co wpływa na efektywność wykonywanych obowiązków.

W chwili obecnej możliwość wejścia na piętra urzędu jest również ograniczona ze względu na trwający remont schodów. W związku z tym prosimy o wyrozumiałość i zgłaszanie się na BOI w celu załatwienia sprawy.

Data dodania: 14.11.2022 12:43

Kategorie: Aktualności, Ogłoszenia