miniatura  

Od dnia jutrzejszego 25.05.2020r. (Poniedziałek) wznawiamy działalność i otwieramy Gminną Bibliotekę Publiczną w Firleju.

Zachowując oczywiście wszelkie zasady bezpieczeństwa, zapraszamy do nas zarówno Mieszkanców jak i Gości, Stałych i Nowych czytelników.

Biblioteka w czasie dwóch ostatnich miesięcy, przeszła gruntowny remont i zauważalną metamorfozę. Wykorzystaliśmy ten czas aby wizualnie zachęcić jeszcze bardziej Naszych Czytelników i Odbiorców. Wspaniała wiadomość to ta, że nasz księgozbiór powiększył się o ok. 2 tysięce woluminów!!! 

Rozdzielenie oddziału dla dzieci z dodatkową bawialnią i oddziału dla dorosłych wraz z czytelnią to pierwsza faza remontu. Odnowienie pracowni komputerowej i pomieszczenia biurowego z literaturą podręczną oraz wymiana oświetlenia, nowe regały i stoły to drugi zakończony etap. Przed nami trzeci krok: nowe rolety i odnowienie pomieszczenia kuchennego/socjalnego oraz toalety.

Jak wyglądały prace remontowe i ich poszczególne etapy, możemy sprawdzić w załączonej galerii.

W chwili otwarcia skorzystacie Państwo z Biura Podawczego Gminnej Biblioteki Publicznej w Firleju. Wszelkie szczegóły na plakacie poniżej. Obecne dni i godziny pracy to: Poniedziałek-Sobota godz: 8:00 - 16:00.

Wszystkim zaangażowanym w prace Serdecznie dziękujemy.