miniatura   W dniu 17 listopada 2018r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Firleju odbyła się Olimpiada Rodzinna z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Całe przedsięwzięcie, zorganizowane zostało dzięki współpracy Stowarzyszenia „ToMyRazem”, SP w Firleju oraz Rady Rodziców działającej przy szkole.

We wspólnej rywalizacji uczestniczyły oczywiście dzieci, ale żeby osiągnąć jak najlepszy wynik do pomocy zaproszeni zostali także rodzice. To z pewnością wspaniała forma integracji międzypokoleniowej, włączająca w całość wydarzeń, aspekt patriotyczny i rzecz jasna, dobrą zabawę. Wszyscy uczestnicy za udział w rywalizacji otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody pocieszenia. Najlepsze pary zostały nagrodzone, atrakcyjnymi upominkami a do medali dołączone zostały, wspaniałe okolicznościowe puchary. Najlepszym gratulacje złożyli Pan Jarosław Gryglicki - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Firleju oraz Pan Dawid Tarnowski - po raz ostatni reprezentujący Stowarzyszenie „ToMyRazem” jako Prezes i jednocześnie Wójt Elekt Gminy Firlej. Dziękujemy Państwu za tak liczne uczestnictwo w „Olimpiadzie Rodzinnej” za zdrową, bezpieczną rywalizację oraz wsparcie przy organizacji tego wydarzenia.

Olimpiada Rodzinna z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę zorganizowana została w ramach projektu "Razem w Gminie Firlej" Stowarzyszenia "ToMyRazem" finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018.