miniatura   W niedzielne popołudnie 7 października w szkole podstawowej w Firleju gościliśmy na wspólnym spotkaniu pokoleń, seniorów Naszej Gminy. Już po raz trzeci Wójt Gminy Firlej p. Sławomir Cieszko i Przewodniczący Rady Gminy p. Adam Toboła, w imieniu Samorządu Gminy Firlej, spotkali się z seniorami Naszej Gminy.

    W spotkaniu udział wziął również ks. kanonik Antoni Buczyński, jak również dyrektorzy szkół i jednostek organizacyjnych jst. Było mnóstwo wspomnień, spotkań po latach, rozmów o tym co było i co przed nami, a najważniejsze, że wszystkim dopisywał dobry humor i pogoda ducha. Z ich postawy należy brać przykład, jak żyć i cieszyć się życiem, chwilą dnia codziennego i wszystkim co przed nami. Wójt Gminy Firlej p. Sławomir Cieszko i Przewodniczący Rady Gminy p. Adam Toboła życzyli zebranym dużo zdrowia, pogody ducha, szczęścia i uśmiechów na co dzień, zadowolenia z rodziny i wszystkiego co najlepsze w nadchodzących dniach.
   Mamy nadzieję, że ta tradycja spotkań pokoleń będzie kontynuowana a nasi seniorzy będą dla nas przykładem i wzorem do naśladowania.