miniatura       Piękna, czwartkowa pogoda przywitała przedszkolaków ze szkół i przedszkoli z terenu Naszej Gminy zgromadzonych w Firlejowskim parku.
    Okazją do spotkania był zorganizowany przez Gminę Firlej - Gminny Dzień Przedszkolaka, będący częścią Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.

    To wyjątkowe spotkanie otworzył Wójt Gminy Firlej Pan Sławomir Cieszko, który podkreślił znaczenie wychowania przedszkolnego dla właściwego rozwoju dzieci, a wszystkim przedszkolakom, ich rodzicom i dziadkom życzył wspaniałej zabawy, niezapomnianych wrażeń oraz uśmiechów na co dzień.
    Były występy wokalne na scenie, zdjęcia z fotobudki, dmuchańce, wata cukrowa i kiełbaski oraz wspaniała, wspólna zabawa.
    Współorganizatorami Gminnego Dnia Przedszkolaka byli: Przedszkole Casper, Szkoły Podstawowe z: Firleja, Nowego Antonina, Przypisówki i Woli Skromowskiej oraz Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Firleju.
    Mamy nadzieję, że tak miło spędzony wspólnie czas przyczyni się do tego, że święto naszych przedszkolaków wpisze się już na stałe w tradycję Naszej Gminy, a dzień 20 września każdego roku będzie okazją do kolejnego, radosnego spotkania.