miniatura   W sobotę 2 grudnia 2017 roku w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół w Firleju odbył się I Mikołajkowy Międzyklasowy Turniej Halowej Piłki Nożnej.

 Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, do rywalizacji zgłosiło się dziesięć drużyn, w których składzie znaleźli się rodzice uczniów oraz wychowawcy z każdej klasy. Rozgrywki rozpoczęto w trzech grupach w systemie ,,każdy z każdym”, zwycięzcy grup rozgrywali między sobą mecze o trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji końcowej turnieju. Do gry o miejsca I-III awansowały następujące drużyny: reprezentacja grupy przedszkolnej 5-latków, reprezentacja kl. 4c i reprezentacja klasy 6b. Rozgrywki odbywały się zgodnie z zasadami sportowej rywalizacji, a zawodnicy przestrzegali zasad fair- play. Na trybunach panowała wspaniała atmosfera, którą tworzyli kibice, rodzicie i ich pociechy.
Po zaciętej rywalizacji końcowe wyniki turnieju były następujące:
  1 miejsce - reprezentacja klasy 4c
  2 miejsce - reprezentacja grupy przedszkolnej 5-latków
  3 miejsce - reprezentacja klasy 6b
miejsca 4-10 zajęły reprezentacje klas 1a, 1b ,3a , 4a, 5a, 5b , 6a
Najlepszymi zawodnikami turnieju z czterema strzelonymi golami zostali: Magdalena Aftyka, Marzena Golak i Grzegorz Grądek. Turniej swoją obecnością uświetnił Zastępca Wójta Gminy Firlej Pan Dariusz Firczuk, który wręczył drużynom, które zajęły I, II i III miejsce – okazałe puchary i nagrody rzeczowe, a pozostałym drużynom - pamiątkowe dyplomy.
Na wszystkich uczestników czekała słodka niespodzianka w postaci pączków od Świętego Mikołaja. Organizatorami turnieju byli Rada Rodziców oraz Dyrektor Zespołu Szkół
w Firleju.
Zawody sędziowali i czuwali nad prawidłowym przebiegiem turnieju nauczyciele wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Firleju Pani Aneta Węgrzyn, Pan Dariusz Trojak i Pan Sylwester Włoch .