Firlejowe Ferie!

Miniaturka artykułu Firlejowe Ferie!


 
Za nami już połowa ferii zimowych, spędzona pod znakiem covidowych obostrzeń. Jednak druga ich część zapowiada się ciekawiej. Urząd Gminy w Firleju we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną, przygotował  atrakcje na nadchodzący tydzień… Nie przegap dobrej zabawy.

 

Od dziś, aż do końca ferii trwają dwa konkursy: plastyczny oraz fotograficzny – o luźnej tematyce „I love Firlej”. Interpretacja motta leży tylko po Waszej stronie. Konkursy posiadają jedynie dwa ograniczenia: termin zgłoszeń oraz maksymalną liczbę prac na każdy konkurs (10). Poza tym możecie wziąć udział w obu konkursach, mieszkając w dowolnym miejscu. Wiek również nie gra roli. Liczy się pomysł, zaangażowanie, samodzielność i estetyka pracy, poczucie humoru dlatego serdecznie zapraszamy do udziału dzieci i młodzież, jak i rodziców, wujków, dziadków – w ferie każdy może się bawić! Więcej informacji w regulaminie poniżej.

 

Nie zapominamy o najmłodszych. Dla miluśińskich Gimnna Biblioteka Publiczna w Firleju przygotowała bajki, bajeczki, bajanie…. Codziennie o godzinie 13:00 będzie okazja posłuchać bajek czytanych przez? … a to już niespodzianka… każdego dnia czytać będzie inna osoba.

 

Chwilę później, bo od 13:30 odbedą się warsztaty plastyczne dla dzieci w wieku 7+, na których będzie okazja przygotować prezent dla babci i dziadka z okazji zbliżającego się ich święta… A że mamy karnawał, to być może własnoręcznie przygotowana  maska karnawałowa i inne ciekawe rzeczy dadzą impusl do dobrej, rodzinnej zabawy.

 

Do 15 stycznia czekamy na wasze filmiki na konkurs kolęd online. Każdy może zaśpiewać sam, z rodzeństwem, rodziacmi, dziadkami, koleżankami czy kimkolwiek kogo chcecie zaprosić do wspólnego śpiewania. Czekamy na nagranie maksymalnie dwóch wybranych zwrotek dowolnej kolędy. Jesteśmy otwarci na wasze talenty! Liczy się dobra zabawa, radość i uśmiech!  Filmiki z kolędą prosimy przesłać messengerem na profil biblioteki lub emailem: gbpf@interia.pl.

 

Więcej informacji na temat konkursu kolęd oraz zajęć dla dzieci znajdziecie na oficjalnych mediach Gimnnej Biblioteki Publicznej w Firleju, która jest współorganizatorem tych inicjatyw.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawach!

 

 

Regulamin konkursu plastycznego i fotograficznego

 

Załącznik nr 1 do regulaminu

Data dodania: 08.01.2021 10:55

Kategorie: Aktualności