Finalizacja projektu „Pod biało-czerwoną”

Miniaturka artykułu Finalizacja projektu „Pod biało-czerwoną”

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakładał sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakup masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy wzieli wnnim udział.

Aby spelnic warunki projektowe i dołączyć do akcji, należało zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Głos poparcia dla inicjatywy zakupu masztu i umieszczonej na nim flagi, która będzie dumnie eksponowana w centralnym miejscu gminy, mogli oddawać jej mieszkańcy.

Zaproponowany sposób zbiórki głosów poparcia online zakładał połączenie tradycji z nowoczesnością. Był jednocześnie całkowicie bezpieczny dla chcących się zaangażować w zbiórkę.

„Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma za zadanie zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko honoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęca do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakiem…

Prezentacja flagi w Gminie Firlej odbyła się w dn. 11 listopada 2022r. (największa liczba oddanych głosów w głosowaniu w powiecie lubartowskim – dziękujemy).

Data dodania: 16.11.2022 08:00

Kategorie: Aktualności