Piknik z Produktem Polskim

Miniaturka artykułu Piknik z Produktem Polskim

W dniu 24 września 2022 r. na dziedzińcu Pałacu Sanguszków w Lubartowie (siedziby lubartowskiego Starostwa Powiatowego), w godzinach 12.00 – 16.00, odbędzie się kolejny na Lubelszczyźnie Piknik z PRODUKTEM POLSKIM, podczas którego zostanie rozstrzygnięty I etap konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla powiatu lubartowskiego, którego organizatorami są Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa przy wsparciu Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Głównym celem pikniku jest promocja lokalnych wytwórców produktów regionalnych, dlatego serdecznie zapraszamy producentów, rzemieślników, osoby indywidualne, stowarzyszenia, gminy, grupy zorganizowane oraz Koła Gospodyń Wiejskich do zaprezentowania swoich wyrobów i osiągnięć na naszej wspólnej biesiadzie. W ramach wsparcia udzielony zostanie nieodpłatnie teren pod stoisko/namiot oraz inne uzgodnione formy pomocy.

W związku z tym poszukujemy Kół Gospodyń Wiejskich, producentów produktów lokalnych, twórców
ludowych, zespołów ludowych. Producenci, KGW miały by za zadanie przygotowanie potraw czy produktów, które będą sprzedawać na kiermaszu, który będzie miał miejsce podczas „Bitwy Regionów” (kiermasz może się rozpocząć wcześniej np. od godz.10.00). Zainteresowani wystawcy otrzymają po 500 zł za uczestnictwo w kiermaszu (część wystawców z funduszy Starostwa Powiatowego część z Lokalnej Grupy Działania).

Chętnych prosimy o wysłanie zgłoszenia drogą e-mailową, na adres: sekretariat@firlej.pl. W zgłoszeniu muszą się znaleźć informacje takie jak:
– Pełna nazwa podmiotu z adresem i numerem identyfikacji podatkowej,
– Osoby do reprezentacji podmiotu,
– Numer Rachunku bankowego, na który zostaną przelane pieniądze.

Zgłoszenia należy przesyłać do 19.09.2022r. do godziny 7:30.

Data dodania: 14.09.2022 15:00

Kategorie: Aktualności