Kolejny sukces Weroniki Pudlak

Miniaturka artykułu Kolejny sukces Weroniki Pudlak

W Niedźwiadzie w sobotę rozegrany został III Turniej Tenisa Stołowego z cyklu GRAND Prix LZS 2022. Duży sukces w tych zawodach odniosła Weronika Pudlak wygrywając kategorie kadetek pokonując po drodze Antoninę Borzęcką Dystans Niedźwiada 3:0, Julię Gajek Dynamo Gózd 3:2 oraz zawodniczkę z Ukrainy 3:0. Weronika otrzymała pamiątkowy medal oraz punkty do końcowej klasyfikacji. Po trzech rozegranych dotychczas turniejach zajmuje drugie miejsce z szansami na zdobycie nagrody pieniężnej. Do końca tego cyklu pozostały do rozegrania zawody w Goździe ( 22 październik ) w Piotrowicach i Bełżycach. Dawid Czajka zajął V miejsce, a Marcin Rozwadowski XIII miejsce. Gratulujemy wszystkim zawodnikom . Podziękowania dla Pana Artura Bazaka za przewiezienie zawodników na zawody oraz rozwiezienie ich do domu po zawodach.

Rozpoczęły się rozgrywki IV ligi tenisa stołowego LOZTS, w których bierze udział bardzo młoda drużyna „Kłos” Wola Skromowska. Nasi zawodnicy dotychczas rozegrali dwa mecze, oba po zaciętych walkach przegrali z UKS Niemce 2:8 i z Dystansem Niedźwiada 4:6. Punkty w tych meczach dla LUKS Kłos zdobyli Kuba Obroślak 3 pkt. , Kacper Wilkowicz 1 pkt. , Michał Topyła 1 pkt., Tomasz Topyła pkt. Chłopcy ciężko trenują i liczą, ze w kolejnych meczach przyjdą sukcesy.