miniatura   Powiatowa Inspekcja Weterynaryjna w Lubartowie potwierdziła wystąpienie 31 ogniska afrykańskiego pomoru świń w Polsce. Zakażone zwierzęta - zgodnie z procedurą - zostały uśmiercone, zutylizowane, a gospodarstwo odkażone.

miniatura   W dniu 03.08.2020r. odbyło się spotkanie druhów strażaków OSP Firlej z rodzinami które wzięły udział w licytacji charytatywnej w celu pomocy Filipkowi Bulandzie.

miniatura   Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lubartowie dostarczyła nam oficjalne informacje odnośnie bieżącej oceny jakości wody w kąpieliskach przy ośrodkach "GOSiR", "Wodnik" oraz "MARTA", na dzień 30.07.2020r. Poniżej załączamy stosowne pisma.

miniatura   Ustawiono znaki informacyjne, znaki zakazu, ostrzegawcze i kierujące na miejsca parkingowe. Wystarczy nieco inicjatywy i można zorganizować wszystko! Od teraz będzie bezpieczniej. Kolejne zmiany w najbliższym czasie.

miniatura   Wszystkie osoby planujące skorzystać z dofinansowania z funduszy europejskich w ramach programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 r. zachęcamy do zapoznania się z treścią zamieszczonego obok  plakatu.