miniatura   Dnia 4 czerwca 2018r. w parku w Firleju odbył się zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Firlej pana Sławomira Cieszko - II Gminny Dzień Dziecka. Uczestnikami tego radosnego spotkania byli nasi najmłodsi mieszkańcy w wieku od 2 do 10 lat wraz ze swoimi rodzicami i wychowawcami.

Program festynu obfitował w wiele ciekawych wydarzeń, które wywoływały uśmiech na twarzach wszystkich uczestników. Główną atrakcją tego dnia był występ i wspólna zabawa z zespołem „News“, a także zabawy z animatorami, tańce, zjazdy z dmuchanych zamków, malowanie twarzy, zabawa z psami wykorzystywanymi do dogoterapii, pokazy strażackie. Dzieci otrzymały także sporą porcję miłych, słodkich niespodzianek - przygotowane przez mamy ciasto oraz cukierki, watę cukrową, kiełbaski z grilla, napoje i popcorn. Było więc dużo dobrej zabawy, uśmiechów najmłodszych i wspólne chwile mile spędzonego czasu.
Organizatorami festynu dla najmłodszych byli: Gmina Firlej, Prywatne Przedszkola Casper, Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej, Zespół Szkół w Firleju, Gminna Biblioteka Publiczna w Firleju, Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Firleju, Stowarzyszenie „ToMy Razem” oraz Ochotnicz Straż Pożarna w Firleju (dh. Marcin Bogusz i Paweł Ciszewski ).
Zapraszamy za rok.