miniatura   Turniej odbył się 21.02.2020r. na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej.

Organizatorami zawodów byli LUKS „Kłos” Wola Skromowska, SP Wola Skromowska, Gmina Firlej. Patronat turnieju objął Wójt Gminy Firlej Dawid Tarnowski wręczając dyplomy, puchary oraz medale dla najlepszych zawodników.

Wyniki:


Dziewczęta

1. Lipska Anna - Lubartów
2. Świć Adriana - Wola Skromowska
3. Czajka Angelika - Wola Skromowska
4. Guz Wioleta - Sułoszyn
5. Korzeniewska Julia - Wola Skromowska
6. Pudlak Weronika - Sułoszyn
7. Mitura Maja - Wola Skromowska
8. Piątek Kinga - Bykowszczyzna
9. Cybul Gabriela - Bykowszczyzna
10. Mitura Milena - Wólka Rozwadowska

 


Chłopcy – Szkoły Podstawowa

1. Celiński Mateusz - Dębowica
2. Stawinoga Mateusz - Wola Skromowska
3. Kuta Błażej - Samoklęski
4. Ponikowski Mateusz - Dębowica
5. Obroślak Kuba - Sułoszyn
6. Nicpoń Jakub - Antonin
7. Warząchowski Michał - Sułoszyn
8. Kaczor Maciej - Dębowica
9. Wilkowicz Kacper - Sułoszyn
10. Kuta Michał - Samoklęski
11. Bujek Jan - Łukówiec
12. Topyła Tomasz - Łukówiec
13. Czajka Dawid - Wola Skromowska
14. Topyła Michał - Łukówiec
15. Cybul Robert - Kock
16. Korzeniewski Arkadiusz - Wola Skromowska
17. Rozwadowski Marcin - Pożarów
18. Wilkowicz Andrzej - Sułoszyn
19. Bujek Piotr - Łukówiec
20. Siwek Emil - Wołka Rozwadowska
21. Biliński Gabriel - Kunów
22. Kusyk Jan - Wola Skromowska
23. Biliński Filip - Kunów

 


Chłopcy klasa średnia

1. Drzewiecki Łukasz - Lubartów
2. Pożarowszczyk Kacper - Sułoszyn
3. Duszyński Michał - Wola Skromowska
4. Kołodyński Radosław - Bykowszczyzna

 


Turniej Open

1. Żuk Arkadiusz - SMS Włodawa
2. Gawryołek Paweł - Błękitni Leopoldów
3. Krasucki Maciej - Kłos Wola Skromowska
4. Trochim Marcin - UKS Wola Osowińska
5. Włodarczyk Tomasz - MLKS Wola Sernicka
6. Drzewiecki Łukasz - Lewart
7. Bernat Łukasz - UKS Wola Osowińska
8. Drewienkowski Radosław - Kłos Wola Skromowska
9. Wardzyński Marian - UKS Wola Osowińska
10. Olek Krzysztof - Kłos Wola Skromowska
11. Stachyra Adrian - Kłos Wola Skromowska
12. Trochim Mariusz - Tur Turze Rogi
13. Wierzbicki Marek - MLKS Wola Sernicka
14. Wołowik Grzegorz - Parczew
15. Kaczor Adam - Parczew
16. Lipska Anna - Lubartów
17. Mazurkiewicz Norbert - Pik Łęczna
18. Jankowski Stanisław - MLKS Wola Sernicka
19. Mitura Tomasz - Kłos Wola Skromowska
20. Bichta Andrzej - UKS Niemce
21. Burdzicki Zbigniew - Ekonomik Biała Podlaska
22. Walęciuk Jacek - UKS Niemce
23. Szot Andrzej - Ekonomik Biała Podlaska

 

Członkowie OSP

1. Mitura Tomasz - OSP Wola Skromowska
2. Siwek Jacek - OSP Wola Skromowska
3. Cybul Adam - OSP Sułoszyn
4. Kowalczyk Adrian - OSP Sułoszyn
5. Cybul Sławomir - OSP Wola Skromowska
6. Świć Witold - OSP Wola Skromowska

 

Organizatorzy:
Dobek Paweł                                        
Pawlas Paweł

 

Sędzia Prowadzący:
Leon Filipek