miniatura   W ostatnich dniach członkowie klubu LUKS "Kłos" Wola Skromowska brali udział w czterech imprezach Tenisa Stołowego rozgrywanych w Łucce, Niedźwiadzie, Niemcach oraz w Krośnie.
W Łucce rozegrane zostały Wojewódzkie Eliminacje Memoriału Andrzeja Grubby, w których wzięły udział dwie drużyny Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej. Pierwsza drużyna w składzie Jakub Nicpoń, Mateusz Stawinoga i Dawid Czajka mając bardzo trudne losowanie zajęła miejsce 13-16. Drugi zespół w składzie Jan Bujek, Kuba Obroślak i Marcin Rozwadowski uplasował sie na miejscach 5-8 w stawce 16 szkół z całego województwa lubelskiego. 
Najmłodsza zawodniczka naszego klubu Angelika Czajka wzięła udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w kategorii skrzatek rozegranych w Niedźwiadzie. W Turnieju indywidualnym wywalczyła miejsce 5-8 na 11 startujących. W grze deblowej w parze z Wiktoria Bednarczyk (STS Lubartów)zdobyła brązowy medal.
 
W Niemcach rozegrany został trzeci Turniej GRAND Prix LZS w Tenisie Stołowym, w którym startowało 13 zawodników z naszego klub. Najlepsze lokaty zajęli: Adrian Stachyra 4 miejsce w seniorach, Michał Duszyński 5 miejsce w Juniorach, Julia Korzeniewska 9 miejsce w Młodziczkach, Jakub Nicpoń i Dawid Czajka 9-12 w młodzikach.
 
Radosław Drewienkowski po zdobyciu 3 miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Województwa wywalczył prawo startu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Krośnie, W turnieju indywidualnym przegrał z późniejszym Mistrzem Polski Tomaszem Kotowskim z Energii Toruń ( kolega klubowy Bartka Szymanka) oraz Kamilem Klockiem 2:3 z Politechniki Rzeszów. W grze deblowej grając z Filipem Pawelcem ( Sygnał Lublin) również przegrali z późniejszymi Mistrzami Polski Łukaszem Wachowiakiem i Kamilem Nalepą ZKS Zielona Góra.