miniatura   W Sali Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej rozegrane zostały 22.03.2019 r. X Mistrzostwa Gminy Firlej w Tenisie Stołowym

Organizatorami zawodów byli: Szkoła Podstawowa w Woli Skromowskiej oraz LUKS „Kłos” Wola Skromowska. Patronat nad turniejem objął Wójt gminy Firlej Dawid Tarnowski, który otworzył zawody i powitał uczestników. Zdobywcy czołowych lokat otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz okolicznościowe dyplomy, które wręczali: Dyrektor Szkoły w Woli Skromowskiej Paweł Dobek, instruktor sekcji Tenisa Stołowego Paweł Pawlas  oraz prezes LUKS „Kłos” Leon Filipek.

Wyniki:

A) Dziewczęta Open:

  1. Kusyk Katarzyna - Wola Skromowska
  2. Mitura Maja Wola - Skromowska
  3. Pudlak Weronika - Sułoszyn
  4. Korzeniewska Julia - Wola Skromowska
  5. Cybul Klaudia - Bykowszczyzna
  6. Ściseł Agata - Pożarów
  7. Cybul Gabriela - Bykowszczyzna
  8. Bujek Katarzyna - Sułoszyn
  9. Kożuszek Martyna Wólka - Rozwadowska
  10. Siwek Amelia - Wola Skromowska
  11. Konarska Oliwia - Kock
  12. Kwaśna Weronika - Kock

B) Chłopcy klasa V i młodsi:

  1. Nicpoń Jakub - Nowy Antonin
  2. Czajka Dawid - Wola Skromowska
  3. Obroślak Kuba - Sułoszyn
  4. Stawinoga Mateusz - Wola Skromowska
  5. Bujek Jan - Łukówiec
  6. Rozwadowski - Marcin Pożarów

C) Chłopcy klasy VI – VIII i Gimnazjum:

  1. Pożarowszczyk Kacper - Sułoszyn
  2. Duszyński Michał - Wola Skromowska
  3. Kołodyński Radosław - Bykowszczyzna
  4. Wilkowicz Kacper - Sułoszyn
  5. Kucharuk Jakub - Kock
  6. Topyła Michał - Łukówiec
  7. Topyła Tomasz - Łukówiec
  8. Cybul Mateusz - Bykowszczyzna
  9. Niedziela Adrian - Białobrzegi

D) Seniorzy:

  1. Krasucki Maciej - Wola Skromowska
  2. Drewienkowski Radosław - Wola Skromowska
  3. Kostecki Patryk - Wola Skromowska
  4. Olek Krzysztof - Kamionka
  5. Stachyra Adrian - Sobolew
  6. Pawlas Paweł - Kamionka
  7. Nowakowski Wiktor - Kock

E) Amatorzy:

  1. Mitura Karol - Wola Skromowska
  2. Siwek Jacek - Wola Skromowska
  3. Krasucki Krzysztof - Wola Skromowska
  4. Czuba Krzysztof - Sułoszyn
  5. Pożarowszczyk Sławomir - Wola Skromowska

Sędzia prowadzący
Leon Filipek

01.jpg 02.jpg 03.jpg

04.jpg 05.jpg 07.jpg

08.jpg 09.jpg