miniatura   Końcowa klasyfikacja II edycji Piątkowych Maratonów Tenisa Stołowego sezon 2018/19 (cztery Turnieje)

A) Zawodnicy z licencjami PZTS

1. Włodarczyk Tomasz             MLKS Wola Sernicka         37 pkt
2. Olek Krzysztof                     Kłos Wola Skromowska     26
3. Drewienkowski Radosław      Kłos Wola Skromowska     25
4. Stachyra Adrian                   Kłos Wola Skromowska     25
5. Krasucki Maciej                   Kłos Wola Skromowska     23
6. Wierzbicki Marek                 STS Lubartów                    23
7. Kostecki Patryk                   Kłos Wola Skromowska     19
8. Jankowski Stanisław            MLKS Wola Sernicka         17
9. Wasil Bogdan                      MLKS Wola Sernicka         12
10. Kowalik Jakub                    MLKS Wola Sernicka         11
11. Baran Robert                      UKS Wola Osowińska         8
12.Pawlas Paweł                     Kłos Wola Skromowska       8
13. Kaczor Adam                     Zarembiacy Lublin              7
14. Mitura Tomasz                   Klos Wola skromowska       7
15.Bernat Łukasz                    UKS Wola Osowińska         6
16. Wołowik Grzegorz             Parczew                             6
17. Bichta Andrzej                  UKS Niemce                       6
18. Wardzyński Marian           UKS Wola Osowińska          6
19. Baranowska Dagmara       STS Lubartów                      5
20. Wasilewski Mariusz          Kłos Wola Skromowska       4
21.Buch Leszek                     Parczew                             3
22. Aftyka Bartosz                  Kłos Wola Skromowska      3
23. Zgierski Andrzej                Lewart                                3
24. Karwowski Marcin             Kłos Wola Skromowska      2
25. Walęcik Jacek                  UKS Niemce                      2
26. Krupa Wiesław                  Dystans Niedźwiada           2

B) Zawodnicy niezrzeszeni i młodzież szkolna

1. Nicpoń Jakub                  Nowy Antonin              33
2. Duszyński Michał            Wola Skromowska       27
3. Pożarowszczyk Kacper   Sułoszyn                     25
4. Obroślak Kuba                Sułoszyn                     24
5. Stawinoga Mateusz         Wola Skromowska       22
6. Kołodyński Radosław      Bykowszczyzna           21
7. Mitura Juliusz                 Kock                           17
8. Niedziela Adrian              Białobrzegi                  17
9. Nowakowski Wiktor         Kock                          15
10. Wilkowicz Kacper         Sułoszyn                     14
11. Bujek Jan                     Łukówiec                     13
12. Zgierska Aleksandra     Samoklęski                  10
13.Kuta Błażej                   Samoklęski                  9
14. Gruchoła Marek            Białobrzegi                   9
15. Gruchoła Jacek            Białobrzegi                    7
16. Bąk Patryk                  Pożarów                       6
17. Kępa Adrian                Wola Skromowska         5
18. Janasz Patryk             Górka Lubartowska        4
19. Janasz Przemysław     Górka Lubartowska        4
20. Topyła Michał              Łukówiec                      4
21. Kucharuk Jakub           Kock                            4
22. Mitura Mateusz           Pożarów                       3
23. Topyła Tomasz            Łukówiec                      3
24.Janczara Piotr              Wola Skromowska        2
25. Cybul Mateusz            Bykowszczyzna           2
26.Mitura Maja                 Wola Skromowska         2
27. Kuta Michał                Samoklęski                   2
28. Kucio Błażej               Pożarów                       2

Zdobywcy czołowych lokat otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz okolicznościowe dyplomy, które wręczali Dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskiej p. Paweł Dobek oraz przewodniczący Rady Rodziców SP Wola Skromowska p. Waldemar Wesołowski.

Komisja Sędziowska:
Leon Filipek
Paweł Pawlas