miniatura   Komunikat z Mistrzostw Gminy Firlej Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym rozegranych 5.10.2018 r. w Szkole Podstawowej w Woli Skromowskiej.

   W zawodach wzięli udział uczniowie tenisiści z trzech szkół gminy Firlej: Szkoły Podstawowej w Firleju - opiekun Sylwester Włoch, Szkoły Podstawowej w Nowym Antoninie - opiekun Radosław Rączka, Szkoły Podstawowej w Woli Skromowskej - opiekun Paweł Pawlas. Zawody otworzył oraz wręczał dyplomy i medale Dyrektor Szkoły Podstawowej w Woli Skomowskiej p. Paweł Dobek. Zdobywcy miejsc 1-4 będą reprezentować gminę Firlej na Mistrzostwach powiatu lubartowskiego, które będą rozegrane w Łucce oraz Niedźwiadzie.

Wyniki zawodów:

  1. Igrzyska Dzieci – dziewczęta
  1. Korzeniewska Julia Wola Skromowska
  2. Mitura Maja Wola Skromowska
  3. Pudlak Weronika Wola Skromowska
  4. Cybul Gabriela Wola Skromowska
  5. Kusyk Sylwia Firlej
  6. Bocian Natalia Firlej
  1. Igrzyska Dzieci – chłopcy
  1. Nicpoń Jakub Wola Skromowska
  2. Obroślak Kuba Wola Skromowska
  3. Stawinoga Mateusz Wola Skromowska
  4. Bujek Jan Wola Skromowska
  5. Pożarowszczyk Maciej Wola Skromowska
  6. Woliński Kamil Firlej
  7. Zdunek Michał Nowy Antonin
  8. Hanuszek Bartosz Firlej
  9. Obroślak Kacper Nowy Antonin
  10. Jedut Patryk Firlej
  11. Karasek Jakub Nowy Antonin
  12. Żabiński Kacper Firlej
  13. Kozdroń Paweł Firlej
  1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta
  1. Kowalczyk Karolina Wola Skromowska
  2. Guz Patrycja Wola Skromowska
  3. Flisiak Weronika Firlej
  4. Żytkowska Aleksandra Firlej
  5. Klementewicz Maja Nowy Antonin
  6. Ściseł Agata Wola Skromowska
  7. Dudek Julia Firlej
  8. Cybul Klaudia Wola Skromowska
  9. Kożuszek Martyna Wola Skromowska
  1. Igrzyska Młodzieży Szkolnej – chłopcy
  1. Kołodyński Radosław Wola Skromowska
  2. Duszyński Michał Wola Skromowska
  3. Pożarowszczyk Kacper Wola Skromowska
  4. Grzejdak Dawid Firlej
  5. Wasilewski Alan Firlej
  6. Ściseł Jakub Wola Skromowska
  7. Paśnik Patryk Firlej
  8. Kiełczykowski Dominik Firlej
  9. Furtak Stanisław Firlej

Sędzia prowadzący

Leon Filipek