Dziel się uśmiechem

Miniaturka artykułu Dziel się uśmiechem

Uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Woli Skromowskiej z klas I – III biorą aktywny udział w zajęciach, które dotyczą programu „ Dziel się uśmiechem”.

Program powstał w wyniku współpracy Polskiego Czerwonego Krzyża i firmy Mars Polska. Do programu włączyło się Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Polskie Towarzystwo Stomatologii Dziecięcej. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem wykonują zadania w zeszytach ćwiczeń oraz różnego rodzaju prace plastyczno – techniczne. Każde zajęcia kończą się podsumowaniem wiadomości w formie rebusów, krzyżówek i wypowiedzi ustnej.

W Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli Skromowskiej w dniu 29.11.2022 r. został przeprowadzony konkurs przez Panią Elżbietę Tobołę  pod hasłem „ Dbaj o zęby”. W konkursie wzięły udział wszystkie dzieci z klas I-III. Uczniowie świetnie radzili sobie z odpowiedziami na pytania. Konkurs zakończył się wręczeniem plecaków wypełnionych przyborami szkolnymi. Na twarzach uczestników pojawiły się piękne uśmiechy i ogromna radość.

Podsumowując dotychczasowe zajęcia należy stwierdzić, iż uczniowie zdobyli ogromną wiedzę na temat higieny jamy ustnej.

Data dodania: 01.12.2022 15:30

Kategorie: Aktualności